Black Marbel Sakal Serumu

İstediğiniz güzelliklerde sakallara sahip olmak ve böylelikle her zaman sakalın gürlüğünü yaşamak bir hayli etkili ve keyifli olacağından dolayı, sizlerde bunun için Black Marble kullanmaya başlayabilir ve harika bir şekilde sakallara sahip olabilirsiniz. Tam bir mucize olan bu ürün içerisinde bulunan kara mamba yılan yağı oldukça etkin olmakla birlikte, ayrıca kara mamba yumurta yağı sayesinde, ölü derilerin dahi canlanmasını sağlamanız mümkün olacak ve her zaman istediğiniz sakallara oldukça kısa sürelerde sahip olabileceksiniz. Afrika'da bulunan bu yılanların, sadece günümüzde değil, uzun yıllardır geleneksel tedavi yöntemleri arasında yer alıyor olmakla birlikte, ayrıca hekimlerin bir çok tedavi içinde kullandıklarını kayıtlardan görebiliyoruz. Ancak günümüzde etkisinin sakal çıkarma alanında tam bir mucize olmasından dolayı, rahat bir şekilde Black Marble ile istediğiniz sakala sahip olabilirsiniz. Yurt dışından getirtilen bu ürün, cilt bakım uzmanları tarafından kullanılıyor olmasından dolayı, rahat bir şekilde Black Marble sakal serumu ile istediğiniz gibi sakalların ve bıyıkların uzamasını sağlamış olacaksınız.

Etkili Sakal ve Bıyık Serumu


Oldukça kolay bir kullanımı bulunuyor olması ve ayrıca içerisinde yer alan mısır badem yağı ile cildin ihtiyacı olan vitamini de vermesinden dolayı, rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilir ve buna göre en güzel şekilde sakal ile birlikte, cildinizin de canlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle her zaman istediğiniz gibi harika sakallara bir ay gibi sürede ortalama 3 ve 5 cm aralığında uzaması ile birlikte sahip olabilirsiniz. Hem sakalın hızla uzamasını sağlamak ve hemde ölü kıl diplerini de böylelikle canlandırarak, artık Black Marble serumu sayesinde, güzel bir şekilde sakallarınız çıkmaya başlamış olacaktır. Serumun nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili detaylı bilgileri bu link'ten detaylıca öğrenebilirsiiniz. 


Black Marble İle Sakallarınız Çıksın..


Köseler içinde etkisinin bir hayli güzel olması nedeni ile en güzel şekilde köse bölgelerinizde sakalın çıkması ve yavaş çıkan sakalların da hızla uzamasını sağlamanız artık çok daha kolay olacak ve tabii ki tüm bunları ünlü simalarında kullanmış oldukları Black Marble sakal serumu ile sizlerde sahip olarak, oldukça uzun sakalların keyfini sürmeye başlamış olacaksınız.

Yayınlanma Tarihi : 2016-11-21 Güncellenme Tarihi : 2016-11-21

YORUMLAR
Türkiye
Müşteri Hizmetleri
+90 212 998 99 10
Tüm Sorularınız Uzmanlarımız Tarafından Cevaplanır.
İngiltere’den İthal İçerik
Aynı Gün Kargo
Saat 16:00’ya kadar
Tüm Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Verilir
Koşulsuz Geri İade
30 Gün Yasal Süre
Koşul Aranmaz
Geri iadeler için boş kutuların olması yeterlidir. İade sonrası para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılır.
Facebook Twitter instagram Google+